Побутові кондиціонери для кімнати та будинку

Розглянемо більш детально види кондиціонерів, їх переваги та недоліки, щоб кожен покупець міг обрати для себе найкращий варіант.

Одним з найпопулярніших варіантів є настінна спліт-система

Такі кондиціонери підходять для будь-яких житлових приміщен: квартира, будинок, котедж та офіс. Вони мають ряд позитивних характеристик таких як: функція нагріву, мінімум шуму, якісна фільтрація повітря, величезний вибір моделей. Але їхніми недоліками є нерівномірне охолодження та нагрівання великих приміщень. Ціна таких кондиціонерів в середньому від 15 000 гривень на 20 м² + установка.

Ця система включає внутрішній блок, який кріпиться на стіні в приміщенні, і зовнішній, що кріпиться на фасаді будівлі. Вони можуть бути на відстані до двадцяти метрів. У режимі охолодження внутрішній блок забирає тепло із кімнати/приміщення та виводить його назовні через зовнішній.

Такой наявні мульти-спліт-системи, різниця в тому, що, на відміну від інших, внутрішніх блоків може бути кілька, але при цьому вони всі з’єднуються лише з одним зовнішнім. Таким чином, ця система дає можливість охолоджувати відразк декілька кімнат або одну, але з великою площею.

Кондиціонер в будинок

Не менш популярні – мобільний кондиціонер. Це єдиний вид обладнання для кондиціювання повітря, яке користувач може встановити без залучення спеціалістів. Завдання це дійсно найпростіше: достатньо вивести у відкрите вікно гнучкий шланг повітроводу, призначеного для відведення нагрітого повітря, і кондиціонер готовий до роботи. До позитивних рис належать: легке пересування по будинку чи квартирі, можливість взяти з собою на дачу або ж перевезти в іншу оселю. На цьому, на жаль, переваги мобільних кондиціонерів закінчуються, через деякі фактори наведені нижче.

По-перше, в межах кімнати кондиціонер мало мобільний: він повинен знаходитись поблизу вікна, оскільки довжина шланга повітроводу невелика, а подовжувати його не рекомендується.

По-друге, сильний шум, у кондиціонера наявний компресор який перекриває звуки, що доносяться з відчиненого, за потреби, вікна.

По-третє, власникам подібних систем доведеться регулярно вручну видаляти конденсат, що накопичується.

Ціна такого кондиціонеру від 10 000 гривень на 20 м².

В деяких ситуація є варіант придбати стельовиц кондиціонер,бо не в кожному приміщенні є підвісна стеля, а стіни (наприклад, виконані зі скла) часом не дозволяють встановити звичайну настінну спліт-систему. Його відмінною особливістю є невелика товщина внутрішнього блоку (в основному 20-25 см). Встановлюють такий кондиціонер біля стіни: або горизонтально на стелі або вертикально на підлозі.

У першому випадку повітряний потік спрямовується вздовж стелі, у другому – вгору, вздовж стіни. І в тому, і в іншому випадку практично виключені ситуації, за яких прямий потік холодного повітря потрапляє на людей, що перебувають у приміщенні. Це зменшує вірогідність захворювань від переохолодження. Вартість стельових кондиціонерів висока, але виправдана якістю. Ціна таких від 20 000 гривень Різновид таких кондиціонерів можна переглянути на сайті: https://kkplus.shop/kondicionery/bytovye_kondicionery/.